Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Lista członków RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie" na dzień 01.09.2017 r.

Sektor Publiczny:

1. Gmina Kłodawa

2. Gmina Drezdenko

3. Gmina Skwierzyna

4. Gmina Strzelce Kraj

5. Powiat Strzelecko-Drezdenecki

6. Gmina Stare Kurowo

7. Gmina Dobiegniew

8. Gmina Zwierzyn

Sektor społeczno/gospodarczo/rybacki

9. Augustyniak Daniel - sektor społeczny

10. Augustyniak Renata - sektor społeczny

11. Augustyniak Zbigniew - sektor społeczny

12. Bałchanowska Monika - sektor społeczny

13. Bałchanowski Jan - sektor społeczny

14. Bednarczuk Elżbieta - sektor społeczny

15. Bednarczuk Tadeusz- sektor społeczny

16. Biel Jerzy - sektor społeczny

17. Bugara Sławomir - sektor społeczny

18. Cackowska Agnieszka - społeczny

19. Chlebicki Robert - sektor społeczny/rybacki

20. Chlebicka Grażyna - sektor społeczny

21. Cypryjańska Krystyna - sektor społeczny

22. Dębski Kazimierz - społeczny/rybacki

23. Dobrzańskim Adam - społeczny

24. Dobrzański Bogusław – społeczny/rybacki

25. Gardyjas Ryszard - sektor społeczny

26. Gacki Zbigniew - sektor społeczny

27. Gogler Andrzej - sektor społeczny

28. Gogler Zofia - sektor społeczny

29. Gradowska Grażyna - sektor społeczny

30. Grajek Elżbieta - sektor społeczny

31. Grajek Zenon - sektor społeczny

32. Jaroszek Marcin - sektor społeczny

33. Jaz Krzysztof - sektor społeczny

34. Jeger Ewa - sektor gospodarczy

35. Jerzyński Ryszard - sektor gospodarczy/rybacki

36. Karlicki Ryszard - sektor społeczny/rybacki

37. Karpińska Alicja - sektor społeczny

38. Karpiński Tomasz - sektor społeczny

39. Klimczak Zbigniew - sektor społeczny

40. Komocki Roman - sektor społeczny

41. Konieczuk Czesław -- sektor społeczny

42. Krzyżanowska Krystyna - sektor społeczny

43. Kucharska Barbara - sektor społeczny

44. Kuczyńska Małgorzata- sektor społeczny

45. Kuczyński Andrzej - sektor społeczny

46. Kwiatkowski Andrzej - sektor społeczny

47. Łohunko Henryk- sektor społeczny

48. Łohunko Zofia - sektor społeczny

49. Marcińczak Marek- sektor społeczny

50. Marcińczak Renata - sektor społeczny

51. Marć Zofia - sektor społeczny

52. Margan Janusz - sektor gospodarczy/rybacki

53. Merena Eugeniusz- sektor społeczny

54. Pater Józef - sektor społeczny

55. Pawlak Marta - sektor społeczny

56. Piątek Dawid - sektor społeczny

57. Podsiadło Edward- sektor społeczny

58. Prokudowicz Piotr – sektor społeczny/rybacki

59. Rossowski Robert – gospodarczy/rybacki

60. Rossowski Zygmunt- społeczny/rybacki

61. Sawicki Wiesław - sektor społeczny

62. Sikora Julian - sektor społeczny

63. Sikora Mariola - sektor społeczny

64. Skiba Jarosław - sektor społeczny

65. Skiba Małgorzata- sektor społeczny

66. Staszak Irena - sektor społeczny

67. Strzelczyk Małgorzata - sektor społeczny

68. Sywiec Eugeniusz - sektor społeczny

69. Szewczyńska Barbara - sektor społeczny

70. Szmid Jolanta- sektor społeczny

71. Szmid Kazimierz - sektor społeczny

72. Szylar Zbigniew – społeczny/rybacki

73. Szymańczak Marek - sektor społeczny

74. Tatała Marek – gospodarczy/rybacki

75. Waloch Leszek - sektor społeczny

76. Wojtaszek Anna - sektor społeczny

77. Wojtaszek Karol -sektor społeczny

78. Wróbel Krystyna - sektor społeczny

79. Wróbel Piotr- sektor społeczny

80. Zakrzewski Andrzej - sektor społeczny

81. CARPOL - sektor gospodarczy

82. Tymecki Andrzej – sektor gospodarczy

83. DPN – sektor rybacki - sektor gospodarczy

84. ELMEL -sektor gospodarczy

85. Nadleśnictwo Strzelce Kraj. - sektor gospodarczy

86. Akme – sektor gospodarczy/rybacki

87. PZW – sektor gospodarczy/rybacki

88. Koło Łowieckie RYŚ – sektor gospodarczy

89. DREWGOR– sektor gospodarczy/ rybacki

90. Grafis Projekt Jacek Graś – sektor gospodarczy

91.Fundacja Ludzie -Innowacja-Design -sektor społeczny

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.