Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Otwarta sesja dotycząca PO Rybactwo i Morze na lata 2014-2020. Wyróżniony

Szanowni Państwo,

Przekazujemy informację z Polskiego Towarzystwo Rybackiego:

W związku z dużym zainteresowaniem środowiska rybackiego składaniem wniosków w ramach Działania 2.5 Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe, Organizator Krajowej Konferencji Hodowców Karpia podtrzymuje wcześniejsze uzgodnienia z Departamentem Wsparcia Rybactwa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, dotyczące umożliwienia wszystkim zainteresowanym osobom udziału w otwartej sesji dotyczącej PO Rybactwo i Morze na lata 2014-2020, która odbędzie się w dniu 8 lutego w godz. od 14.30 do 16.00. Jednocześnie informujemy, że w tym samym dniu po zakończeniu sesji PO Rybactwo i Morze dodatkowo uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny ARiMR.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tej części Konferencji prosimy o zgłaszanie się u Organizatora, tel. 663-036-183 lub e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.> w terminie do 05 lutego br.

Przypominamy również o możliwości przesyłania pytań dotyczących zasad przyznawania rekompensat w ramach działania 2.5  Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe, które zostaną przekazane do Departamentu Rybołówstwa oraz ARiMR celem ustosunkowania się do nich podczas konferencji. Termin nadsyłania pytań został przedłużony do jutra tj. do dnia 26 stycznia br.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.