Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Cykl imprez plenerowych - Zwierzyn

W dniu 16.06.2018 r. przy Boisku w Zwierzynie, odbyła się impreza organizowana w ramach operacji pt. „Poznaj nasze pojezierze – cykl imprez plenerowych”. Podczas imprezy odbyły się konkursy wędkarski „Złów i wypuść” oraz wiedzy o akwakulturze. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się basen z rybami żywymi, gdzie dzieci mogły zapoznać się z gatunkami ryb hodowanymi na terenie RLGD oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat fizjologii oraz zachowań tych zwierząt. Na stoisku promocyjnym jak zawsze można było spróbować lokalnych przysmaków z ryb oraz pajdy chleba ze smalcem, serwowano także klasyczną grochówkę, ryby smażone,wędzone  i przetwoty z ryb. W ramach promocji wszyscy uczestnicy imprezy otrzymywali gadżety promocyjne. 

Podczas imprezy zainteresowani  potencjalnych beneficjenci  informowani byli o możliwości skorzystania ze środków finansowych  na tworzenie lub rozwój działalności gospodarczej w ramach realizacji operacji współfinansowanych z  Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Operacja jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.