Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Warsztaty- wdrażanie PO „Rybactwo i Morze” w ramach Priorytetu 2 ze szczególnym uwzględnieniem rozliczania wymogów w ramach działania „Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe”

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Rybackie wraz z Departamentem Wsparcia Rybactwa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ze strony hodowców ryb, informują, że podczas XXIV Krajowej Konferencji-Szkolenia Hodowców Karpia przeprowadzone zostaną warsztaty, podczas których omówione zostaną kwestie związane z wdrażaniem PO „Rybactwo i Morze” w ramach Priorytetu 2 ze szczególnym uwzględnieniem rozliczania wymogów w ramach działania  „Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe”.

Celem prawidłowego przygotowania się i rzetelnego udzielenia odpowiedzi na Państwa indywidualne pytania, uprzejmie prosimy o przesyłanie w terminie do dnia 31 stycznia br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript._zagadnień (np. w formie pytań), które miałyby zostać omówione w trakcie przedmiotowych warsztatów.

Warsztaty odbędą się w dniu 21 lutego br. w godz. od 18.30 do 20.30 w Hotelu Rzeszów (Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów) w sali wskazanej przez recepcję hotelu. W celu umożliwienia udziału wszystkim zainteresowanym osobom, warsztaty będą miały charakter otwarty, jednak prosimy o zgłaszanie chęci udziału u organizatora, tel. 663-036-183 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 stycznia br.

Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.