Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Dobiegniewskie”

Rybactwo i MorzeLubuskie Warte ZachoduUnia Europejska

beneficjentStrefa Wnioskodawcy

Przejdź do działu, gdzie znajdziesz wnioski, formularze i pliki do pobrania.

Obszar działania

Mapa RLGD PD

Nasz Facebook

Zaproszenie na warsztaty z prowadzenia gospodarki rybackiej z uwzględnieniem obecności rybołowa w Gorzowie Wielkopolskim 28-29 marca

Szanowni Państwo,
 
 Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych zaprasza na kolejne z cyklu warsztaty z „Prowadzenia gospodarki rybackiej z uwzględnieniem obecności rybołowa”, realizowane w ramach projektu LIFE „Ochrona rybołowa, Pandion haliaetus na wybranych obszarach SPA Natura 2000 w Polsce”.
 
Warsztaty skierowane są do użytkowników zbiorników rybackich i jezior oraz osób zainteresowanych problematyką zrównoważonej gospodarki rybackiej w obszarach występowania ptaków drapieżnych.
 
Celem warsztatów jest dyskusja na temat problematyki ochrony gatunków drapieżnych, w tym rybołowów z uwzględnieniem gospodarki rybackiej.
 
 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>   . Informujemy, iż koszt noclegu oraz pełnego wyżywienia pokrywa DGLP.
 
 
Archiwalne aktualności i materiały dostępne są tutaj.

© 2017 RLGD "Pojezierze Dobiegniewskie". Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i stworzenie SurmaCreation.